Turniej ministrantów w piłce siatkowej

Turniej ministrantów w piłce siatkowej

W sobotę 05.11.2022 w Szkole Podstawowej w Głębokiem  odbył się turniej piłki siatkowej ministrantów z Dekanatu Piwniczna- Zdrój.

W Turnieju brało udział sześć zespołów po dwa zespoły z Łomnicy Zdrój i Głębokiego oraz po jednej ekipie z Wierchomli Wielkiej i Piwnicznej-Zdrój.

Organizatorem zawodów była Parafia w Głębokiem i szkoła podstawowa w Głębokiem.    Zawody odbywały się systemem każdy z każdym .

Cały Turniej miał na celu integrację Służb Ołtarza z naszego terenu i był wspaniałą zabawą dla wszystkich uczestników.

W wyniku zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła Parafia w Głębokiem przed Łomnicą Zdrój , Piwniczną-Zdrój i ministrantami z Wierchomli.

Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe puchary a zawodnicy którzy zajęli miejsca I-III piękne medale ufundowane przez Księdza Proboszcza Ryszarda Rutkowskiego.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów, organizacją Turnieju jak również opieką  nad uczestnikami czuwali kapłani z poszczególnych Parafii oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Głębokiem podnoszący swoje umiejętności organizacyjne w ramach Projektu Młodzieżowy Organizator Sportu.