Sukcesy uczniów

Ogólnopolski Konkurs

Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" w Krakowie

IV etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 25.04.2024 r. drużyna w składzie: Anita Bogaczyk, Magdalena Cięciwa i Bartłomiej Kiełbasa reprezentowała naszą szkołę na Ogólnopolskim Konkursie "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" w Krakowie. Był to etap wojewódzki. Składał się on z 2 części: testu (10 pytań o ssakach, 15 pytań dotyczących parków krajobrazowych Małopolski) oraz rozpoznawania 20 gatunków ssaków spośród 60. Na etapie wojewódzkim konkurowało ze sobą 11 drużyn. Gratulujemy naszej drużynie dojścia do etapu wojewódzkiego konkursu.

I miejsce w III etapie Ogólnopolskiego Konkursu

I miejsce w III etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

miejsce w III etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" 23.04.2024 r. odbył się w Starym Sączu III etap Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Uczestnicy pisali test składający się z 15 pytań o tematyce dotyczącej ssaków Polski i 10 pytań dotyczących Parku Krajobrazowego Beskidu Małego oraz Popradzkiego Parku Krajobrazowego, ponadto rozpoznawali 10 gatunków ssaków spośród 50. Celem III etapu parkowego było wyłonienie najlepszej drużyny, która będzie reprezentować Popradzki Park Krajobrazowy na etapie wojewódzkim. I miejsce w tym konkursie zajęła nasza drużyna w składzie: Anita Bogaczyk kl VI, Magdalena Cięciwa kl VI i Bartłomiej Kiełbasa kl VI. Gratulujemy!

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2022/23

Uczniowie wyróżnieni za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu, średnie ocen: Kl.IV: Kuc Natalia 5,18, Polańska Aleksandra 5,18, Kurnyta Emilia 5,0. Liber Julia 4,82 Ruchała Przemysław 4,82 wysokie wyniki: Lichoń Piotr śr.4,82 wzorowe zachowanie: Kiełbasa Ilona, Piwowar Lena

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Sukcesy Uczniów: Aneta Bogaczyk kl.VIII- kwalifikacja do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Geograficznego i Małopolskiego Konkursu z Fizyki Franciszek Durlak kl.VIII- kwalifikacja do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego Gratulujemy!

Moje najpiękniejsze wspomnienie - wyniki konkursu

Mamy już wyniki XV Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. "Moje najpiękniejsze wspomnienie" pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego. Jury wybrało najlepsze prace z 543 nadesłanych wspomnień naszych młodych artystów. Zadanie nie było łatwe gdyż wi