Akcja Odblaskowa Szkoła

Akcja Odblaskowa Szkoła

Tradycyjnie od rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 odbywa się w naszej szkole Akcja Odblaskowa Szkoła.

Głównym celem akcji jest poprawabezpieczeństwa uczniów dzięki wykorzystaniu elementów odblaskowych podczas poruszania się po drogach .

W ramach Akcji uczniowie wykonali gazetki tematyczne w swoich salach lekcyjnych , jak również wykonali plakaty na gazetkę szkolną.

Odbyły się też, spotkania z policjantem który szczegółowo omówił zasady bezpiecznego zachowania i jak ważne jest noszenie odblasku .
Uczniowieklasy I zostali wyposażeni w odblaski jak również otrzymali dodatkowe dla członków rodziny (w ramach Akcji Odblaski dla Seniorów)

Mamy nadzieję, że dzięki nauce płynącej z naszej Akcji uczniowie będą uwrażliwieni na sprawę bezpieczeństwa i dzięki temu unikną zagrożeniu na drodze.