Ślubowanie klasy pierwszej

W czasie trwania uroczystości ślubowania w ramach ogólnopolskiej kampanii "Mała książka-wielki człowiek" Pani Dyrektor wręczyła pierwszakom  książkę „Pierwsze abecadło”, a dla rodziców broszurę/poradnik „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem”, podkreślając ogromną rolę wspólnego, rodzinnego czytania od najmłodszych lat.

W nawiązaniu do zasad bezpieczeństwa i udziału w  Konkursie "Odblaskowa Szkoła" najmłodsi uczniowie otrzymali  znaczki odblaskowe dla siebie oraz dodatkowo dla swoich dziadków. Zostali zobowiązani do wręczenia ich seniorom i przypomnienia o konieczności używania ich o zmroku.