Dzień Rodziny

Dnia 9 czerwca w Szkole Podstawowej w Głębokiem tradycyjnie zorganizowano Dzień Rodziny. Odbył się on w ramach realizacji Szkolnego Programu Wychowawczo- Profilaktycznego.

Rozpoczęcie stanowił krótki program artystyczny z dedykacją dla Rodziców. Recytacja i śpiew przy akompaniamencie akordeonu dostarczył Rodzicom radości i niemałych wzruszeń.

Następnie Uczniowie ze swoimi Rodzicami i rodzeństwem oraz nauczycielami udali się pieszo do Radwanowa na Kompleks Boisk Sportowych. Odbyły się mecze piłki nożnej, piłki siatkowej. Rodziny skorzystały z placu zabaw, ćwiczenia na siłowni pod chmurką, zajęć z chustą Klanza. Wspólnie spędzony czas na rozgrywkach i grach sportowych, wykorzystanie znajdującego się tam sprzętu, wspólny posiłek pozwoliły na integrację społeczności szkolnej.

Dziękujemy Rodzicom za obecność w tym ważnym dla nas wszystkich dniu.

Słowa podziękowania kierujemy do Dyrekcji MGOK-u w Piwnicznej- Zdroju za udostępnienie kompleksu oraz do "Piwniczanki" za podarowanie wody mineralnej.

Joanna Jamrozowicz

Maciej Faron