Konkurs Wiedzy o Flagach Świata

Dnia 8 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Flagach Świata dla klas 4-8. W konkursie wzięło udział 18 osób. W pierwszym etapie konkursu należało umiejscowić flagi państw do odpowiednich kontynentów. Na tym etapie odpadło kilkoro uczestników. Drugi etap obejmował quiz wiedzy. Liczyła się zarówno znajomość flag jak i szybkość udzielania odpowiedzi. Konkurs miał charakter interaktywny, podczas którego uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat flag świata, jak również integrowali się w grupie.
Zwycięzcą okazał się najmłodszy uczestnik - Julian Żelazko z klasy 4. II miejsce zajęła Gabriela Cięciwa z klasy 8, III Jakub Toczek z klasy 7. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą na temat flag poszczególnych państw świata oraz mapy politycznej świata. Każdy z uczestników otrzymał wspaniałe nagrody, za które bardzo dziękujemy naszym sponsorom. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu flagowego.
Joanna Janik