Rajd na Cyrlę

Dnia 26 września uczniowie klas 4-8 wyruszyli na pieszą wyprawę na Cyrlę. Na miejscu zorganizowane zostały warsztaty przyrodnicze, które poprowadzili przedstawiciele Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie dowiedzieli się o unikalnych gatunkach roślin i zwierząt występujących na tym terenie oraz o roli, jaką pełni park w ich ochronie. Warsztaty były interaktywne – uczniowie mogli zadawać pytania i brać udział w praktycznych zadaniach, co wzbogaciło ich wiedzę na temat ekosystemu Beskidów. Po zakończeniu warsztatów uczniowie spędzili czas na odpoczynku, zabawach i integracji na świeżym powietrzu. Wyprawa była doskonałą okazją do nauki poza murami szkoły, a także do wspólnej zabawy i budowania więzi wśród uczniów.