Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Czas rozwinąć skrzydła...

Dnia 2 września wszystkie drogi prowadziły do szkół. Tak też stało się w Głębokiem, gdzie uczniowie, nauczyciele oraz rodzice powitali Nowy Rok Szkolny.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. odprawioną w kościele parafialnym przez ks. Krzysztofa Wójsa.

Po Eucharystii wszyscy udali się do szkoły, gdzie Pani Dyrektor Joanna Jamrozowicz powitała zebranych i rozpoczęła Nowy Rok Szkolny.

Jak każdego roku obecni uczcili rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Pokazując tym samym, jak ważna jest pamięć o tych, dzięki którym żyjemy w wolnej Polsce.

Podczas uroczystości odbyło się również ślubowanie uczennicy klasy I Blanki  Duszyńskiej, która rozpoczęła naukę w Szkole Podstawowej w Głębokiem.

Blance życzymy wielu sukcesów w nauce oraz samych słonecznych dni. POWODZENIA!!!