ZIMOWY VOUCHER

Stacja Narciarska RYTERSKI przygotowała  promocję dla uczniów tzw. ZIMOWY VOUCHER, który jest do pobrania w sekretariacie szkoły (na jeden voucher przypada 2 godz. jazdy za 20 zł). Szczegóły na załączonym plakacie.

Ponadto Szkoła zawarła porozumienie ze Stacją Narciarską w Wierchomli "S-cool Karnet" na korzystanie z wyciągów i tras narciarskich (35 zł za 3 godz.). Uczniowie oprócz zorganizowanych wyjazdów szkolnych mogą indywidualnie korzystać ze stoków w dowolnym czasie. Warunkiem jest posiadanie przy sobie ważnej legitymacji szkolnej.

Stacja Narciarska Kokuszka proponuje karnet dla dzieci w cenie 20zł/2h za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz dla zorganizowanych grup szkolnych w cenie 25zł/3h. Oferta ważna na cały sezon 2024.